Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrovský úspěch újezdských fotbalistů

Místní fotbalisté se probojovali do pohárového finále Okresního fotbalového svazu Pardubice, které se uskutečnilo v ligové CFIG Aréně Pardubice, jenž je domovským stánkem prvoligového klubu FK Pardubice. Soupeřem našich fotbalistů byl celek SK Býšť. Naši hráči po povedeném výkonu vyhráli finálový zápas 3:1 a po zásluze nad hlavu zvedli pohár pro vítěze.  Aktivními aktéry tohoto zápasu byli i újezdští kluci  z kategorie U11, kteří nastupovali při zahájení zápasu s našimi muži a o přestávce pohárového zápasu si v ligovém stánku zahráli proti vrstevníkům s SK Býšť. 

Akci si skvěle užili jak všichni aktéři, tak velký počet újezdských fanoušků, kteří do posledního místa zaplnili objednaný autobus. 

Klukům z fotbalu gratulujeme ke skvělému úspěchu a k velmi dobré reprezentaci naší obce.  

  

 

article preview