Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výborná reprezentace obce ze strany nejmenších

Prckové z Újezdu byli nejlepší !!!!!!!!! - výsledková bomba
 
Nejmenší reprezentanti újezdského fotbalu se dnes představili na velmi dobře obsazeném turnaji v Heřmanově Městci. Naše barvy hájili Rozsévač, Zima, Steklý, Gabriel, Zeman, Málek, Rusín a Havlíček.
Turnaje se zúčastnilo deset týmů, které byly rozděleny do dvou skupin po pěti. Našimi soupeři ve skupině byly FK Pardubice, Sparta Kutná Hora, SK Polička a MFK Chrudim. S každým soupeřem jsme sehráli zápas dlouhý 14 minut.
 
ÚJEZD - FK Pardubice 6:1
Branky: Zima 2, Havlíček 2, Steklý, Gabriel,
 
Proti soupeři z nejlepšího pardubického klubu jsme nastoupili bez respektu a soupeře jednoznačně porazili.
 
ÚJEZD - Sparta Kutná Hora 4:0
Branky: Steklý 3, Zima,
 
Soupeř ze středočeského okresního města proti našemu týmu urputně bránil, ale i tak odešel jasně poražen.
 
ÚJEZD - SK Polička 6:0
Branky: Zima 2, Gabriel 2, Steklý, Havlíček,
 
Zápas s Poličkou byl vyrovnanější, než napovídá výsledek, ale i tak jsme tohoto nebezpečného soupeře zaslouženě porazili.
 
ÚJEZD - MFK Chrudim 2:0
Branky: Zima 2
 
Kluci z dalšího okresního města byli byly pod taktovkou bývalého výborného profesionálního fotbalisty Uhlíře vynikající a s naším týmem se střetli o první místo ve skupině. Naši borci byli ovšem ještě lepší a soupeře porazili.
 
Velmi těžkou skupinu jsme zaslouženě vyhráli, kdy jsme inkasovali pouze jediný gól. A bylo příjemné poslouchat opět nekonečné dotazy, z jakého že to Újezdu vlasně jsme. Když jsem několikrát odpověděl, že z Újezdu u Přelouče, který má 200 obyvatel , tak dotazující padali doslova do kolen. Po vyhrané skupině nás čekalo semifinále s celkem krajského přeboru Pardubického kraje Nemošicím, jenž jsou součástí krajského města Pardubic.
 
ÚJEZD - Nemošice 4:3 - semifinále
Branky: Havlíček 3, Zima
 
Do tohoto zápasu jsme vstoupili velmi smolně, kdy jsme soupeři darovali doslova dva góly a když kluci obdrželi i třetí bylo zle. To co kluci dokázali v tomto utkání bylo ovšem neuvěřitelné. Soupeř se již viděl ve finále, ale naši kluci zápas nezabalili. Naopak prokázali, že mají velké fotbalové srdíčko a zápas otočili za potlesku všech přítomných diváků, teda kromě Nemošických. Nemošický trenér a bývalý prvoligový hráč Rydval, které naše děti znal i ze sportovní školičky, kterou provozoval ve školce musel nakonec našim borcům blahopřát.
 
ÚJEZD - FC Hradec Králové 2:1 - finále
Branky: Zima 2x
 
Postup do finálového klání byl pro nás nad očekávání, a tak jsem již před finálovým utkáním klukům poděkoval za jejich předváděnou hru ať už finále dopadne jak chce. Na druhou stranu jsem kluky zdravě nabudil, aby na hřišti nechali všechen zbytek sil. A kluci byli ve finále opět výborní. Kluci z Hradce byli asi naším nejtěžším soupeřem, ale naši borci byli opět lepším týmem na hřišti a zaslouženě vyhráli.
 
Po závěrečném hvizdu bylo krásné být součástí nefalšované dětské radosti a i ze mě a Jirky Knížeho se stali na chvíli šťastní "kluci", kteří se svým týmem slavili první místo na turnaji. Úspěch byl o to větší, že nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášem Lukáš Steklý a nejlepším střelcem Péťa Zima.
Při závěrečném ceremoniálu jsme museli zamačkávat slzičky štěstí. KLUCI SUPER KLOUBOUK DOLŮ co jste dokázali. Jirka Zima.
 
 
Prckové z Újezdu byli nejlepší !!!!!!!!! - výsledková bomba
 
Nejmenší reprezentanti újezdského fotbalu se dnes představili na velmi dobře obsazeném turnaji v Heřmanově Městci. Naše barvy hájili Rozsévač, Zima, Steklý, Gabriel, Zeman, Málek, Rusín a Havlíček.
Turnaje se zúčastnilo deset týmů, které byly rozděleny do dvou skupin po pěti. Našimi soupeři ve skupině byly FK Pardubice, Sparta Kutná Hora, SK Polička a MFK Chrudim. S každým soupeřem jsme sehráli zápas dlouhý 14 minut.
 
ÚJEZD - FK Pardubice 6:1
Branky: Zima 2, Havlíček 2, Steklý, Gabriel,
 
Proti soupeři z nejlepšího pardubického klubu jsme nastoupili bez respektu a soupeře jednoznačně porazili.
 
ÚJEZD - Sparta Kutná Hora 4:0
Branky: Steklý 3, Zima,
 
Soupeř ze středočeského okresního města proti našemu týmu urputně bránil, ale i tak odešel jasně poražen.
 
ÚJEZD - SK Polička 6:0
Branky: Zima 2, Gabriel 2, Steklý, Havlíček,
 
Zápas s Poličkou byl vyrovnanější, než napovídá výsledek, ale i tak jsme tohoto nebezpečného soupeře zaslouženě porazili.
 
ÚJEZD - MFK Chrudim 2:0
Branky: Zima 2
 
Kluci z dalšího okresního města byli byly pod taktovkou bývalého výborného profesionálního fotbalisty Uhlíře vynikající a s naším týmem se střetli o první místo ve skupině. Naši borci byli ovšem ještě lepší a soupeře porazili.
 
Velmi těžkou skupinu jsme zaslouženě vyhráli, kdy jsme inkasovali pouze jediný gól. A bylo příjemné poslouchat opět nekonečné dotazy, z jakého že to Újezdu vlasně jsme. Když jsem několikrát odpověděl, že z Újezdu u Přelouče, který má 200 obyvatel , tak dotazující padali doslova do kolen. Po vyhrané skupině nás čekalo semifinále s celkem krajského přeboru Pardubického kraje Nemošicím, jenž jsou součástí krajského města Pardubic.
 
ÚJEZD - Nemošice 4:3 - semifinále
Branky: Havlíček 3, Zima
 
Do tohoto zápasu jsme vstoupili velmi smolně, kdy jsme soupeři darovali doslova dva góly a když kluci obdrželi i třetí bylo zle. To co kluci dokázali v tomto utkání bylo ovšem neuvěřitelné. Soupeř se již viděl ve finále, ale naši kluci zápas nezabalili. Naopak prokázali, že mají velké fotbalové srdíčko a zápas otočili za potlesku všech přítomných diváků, teda kromě Nemošických. Nemošický trenér a bývalý prvoligový hráč Rydval, které naše děti znal i ze sportovní školičky, kterou provozoval ve školce musel nakonec našim borcům blahopřát.
 
ÚJEZD - FC Hradec Králové 2:1 - finále
Branky: Zima 2x
 
Postup do finálového klání byl pro nás nad očekávání, a tak jsem již před finálovým utkáním klukům poděkoval za jejich předváděnou hru ať už finále dopadne jak chce. Na druhou stranu jsem kluky zdravě nabudil, aby na hřišti nechali všechen zbytek sil. A kluci byli ve finále opět výborní. Kluci z Hradce byli asi naším nejtěžším soupeřem, ale naši borci byli opět lepším týmem na hřišti a zaslouženě vyhráli.
 
Po závěrečném hvizdu bylo krásné být součástí nefalšované dětské radosti a i ze mě a Jirky Knížeho se stali na chvíli šťastní "kluci", kteří se svým týmem slavili první místo na turnaji. Úspěch byl o to větší, že nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášem Lukáš Steklý a nejlepším střelcem Péťa Zima.
Při závěrečném ceremoniálu jsme museli zamačkávat slzičky štěstí. KLUCI SUPER KLOUBOUK DOLŮ co jste dokázali. Jirka Zima.