Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výborná reprezentace obce ze strany malých fotbalistů

Zimní stěžerská liga -  15 účastníků: Více info v příloze. 

article preview

stezery.jpg Kluci z mladší přípravky ze zdejšího klubu TJ Sokol Újezd se zúčastnili dlouhodobého turnaje  Zimní stěžerská liga. K zápasům nastupovali od měsíce listopad 2017 do 18.března 2018.  V základní skupině  naši borci nepoznali hořkost porážky a všechny své soupeře z hradeckých týmů  porazili a do finálové skupiny, tak postoupili z prvního místa.  V zápasech finálové skupiny jsme se potýkali s absencí dětí (nemoce), což se projevilo prvními porážkami. Finálovou skupinu naši kluci ovšem zakončili výhrou a v konkurenci patnácti týmů skončili v turnaji na nádherném čtvrtém místě.  Pochvala pro všechny kluky za výbornou reprezentaci  klubu a naší obce v konkurenci hradeckých týmů (Třebeš, Olympia, Nový Hradec atd.)  a týmů z Nového Bydžova a Chlumce n.C. Nejlepším střelcem  našeho týmu se stal Péťa Zima.